Nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS

25 września 2021 roku rozpocznie się nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS, realizowane w terminie 13-20 listopada 2021 r.

W środę 12 maja 2021 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 12 V 2021 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

W środę 31 III 2021 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 31 III 2021 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Rekrutacja do programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/2022

Ruszyła rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/2022.

Szczegółowe informacje »

Procedura prowadzenia prac przejściowych

Opublikowane zostały nowe zasady prowadzenia prac przejściowych na wydziale SiMR oraz formularz karty pracy przejściowej:

Strona główna wydziału SiMR » Studia » Praca przejściowa »

Instrukcja wypełniania ankiety oceny zajęć dydaktycznych na stronie USOSWeb

W zakładce Studia » Zdalne techniki prowadzenia zajęć umieszczona została instrukcja wypełniania ankiety oceny zajęć dydaktycznych na stronie USOSWeb.

Terminy złożenia pracy dyplomowej

Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych obowiązują następujące terminy złożenia zaakceptowanej przez promotora pracy dyplomowej:

• praca dyplomowa na studiach I stopnia 30.01.2021 r. (sobota),
  • praca dyplomowa na studiach II stopnia 12.02.2021 r. (piątek).

Przerwa świąteczno-noworoczna w zajęciach dydaktycznych

W dniach 24 XII 2020 – 6 I 2020 przewidziana jest przerwa świąteczno-noworoczna w zajęciach dla studentów.

XXIV konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR

Z przyjemnością informujemy o organizacji konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. Jest to już XXIV edycja, dotyczy najwyżej ocenionych prac obronionych w roku akademickim 2019/2020. Organizatorem Konkursu jest Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz, prof. uczelni.

W piątek 13 XI 2020 r. zajęcia według planu środowego

W dniu 13 listopada 2020 r. (piątek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w środy.

Organizacja zajęć z wychowania fizycznego i zapisy na przedmiot

2 października 2020 rozpoczyna się rejestracja w systemie USOS na przedmiot „Wychowanie fizyczne”.

Lektoraty dla studiów stacjonarnych w semestrze zimowym 2020/2021

Zajęcia z języka angielskiego dla semestrów III i V studiów stacjonarnych będą odbywać się we wtorki i w czwartki. Rozpoczęcie zajęć: 13 X 2020 r.

Rekrutacja tutorów w dziedzinie inżynierii mechanicznej na potrzeby Szkoły Orłów na PW

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych zaprasza specjalizujących się w dziedzinie inżynierii mechanicznej nauczycieli akademickich do udziału w projekcie „Szkoła Orłów na PW”.

Szkoła Orłów na PW zaprasza studentów po I roku studiów

Studentów kończących I rok studiów pierwszego stopnia zapraszamy do przystąpienia do finansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego projektu  Szkoła Orłów na PW, którego głównym celem jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów.

Przysposobienie biblioteczne – dodatkowy termin zaliczenia

Studenci, którzy nie zaliczyli szkolenia bibliotecznego, mogą do niego przystąpić w terminie poprawkowym 2-8 września br. Termin ten jest przeznaczony dla tych , którzy rozpoczęli studia w roku akademickim 2019/2020. Termin dla nowo przyjętych studentów zostanie ogłoszony w październiku.

Lektoraty dla studiów stacjonarnych w semestrze zimowym 2020/2021

Zajęcia z języka angielskiego dla semestrów III i V studiów stacjonarnych będą odbywać się we wtorki i w czwartki. Rozpoczęcie zajęć: 2 X 2020 r. Zajęcia będą odbywać się w trybie zdalnym, za pośrednictwem MSTeams oraz platformy Moodle OKNO.

W poniedziałek 15 VI 2020 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 15 VI 2020 r. (poniedziałek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

We wtorek 12 V 2020 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 12 V 2020 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

W środę 29 IV 2020 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 29 IV 2020 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Test kwalifikacyjny z języka obcego dla II semestru studiów stacjonarnych

Studium języków obcych informuje o obowiązkowym teście diagnostycznym z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski) dla studentów II semestru studiów stacjonarnych wydziału SiMR, który należy wykonać w dniach 20-27 kwietnia br.